אחד מהטרנדים החמים ביותר בשנים האחרונות בעולם האירוח והאירועים כולל מגש פירות מעוצב. למעשה, מדובר בהזדמנות מצוינת להעניק לאורחים חוויה קולינרית בעלת אספקט בריאותי המגיע לידי ביטוי באמצעות שילוב של פירות העונה לצד פירות אקזוטיים היוצרים גם מראה מעורר תאבון אבל גם כזה שיכול להתאים בעבור כל סוג של אירוח – החל מאירוח מצומצם בבית ועד אירוע הנערך במסגרת הביתית. כיצד תוכלו להגיש מגש פירות לבדכם? כל הפרטים בכתבה.

קבלת השראה דרך הרשתות החברתיות

אם אתם מתלבטים לגבי הנראות של המגש, אפשר ואף רצוי להיעזר ברשתות החברתיות אשר מהוות כר פורה לידע בנוגע לעיצוב מדויק ומרשים של מגש פירות מעוצב, כולל טכניקות בסגנון DIY לחיתוך של הפירות. אם אין לכם כוח להתעסק בפעולה של רכישת הפירות וביצוע של חיתוכים, תוכלו למצוא באתר פרי הדמיון מגשים מעוצבים בעלות כספית נוחה ועם משלוח המתבצע עד לבית, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף ולחסוך זמן ומאמץ לטובת קינוח קולינרי מושלם שיכול להתאים מאוד לאירוח בבית.

בריכת כדורים מאבטיח

האבטיח נחשב לאחד מהפירות האוהבים ביותר, ולא בכדי. מדובר בפרי נהדר ומתקתק שיכול להתאים באופן מושלם בעבור מגש פירות מעוצב, כאשר טכניקה שיכולה לשדרג את הנראות של האבטיח כוללת שימוש בכף של גלידה והוצאה של כדורים מתוך הבשר של האבטיח, כל זאת מתוך מטרה ליצור בריכה המורכבת מהאבטיח עצמו ובפנים חתיכות טריות. כאן תמצאו טכניקות נוספות שאותן ניתן לבצע בבית לטובת חיתוך מושלם ומרשים, באפס מאמץ ובמקסימום השקעה.

 

 

עיצוב באמצעות כפית

באמצעות כפית שיש לכל בשלן במטבח אפשר ליצור צורות מעניינות של פירות, כמו למשל קיווי. לאחר שאתם מורידים את הקליפה של הקיווי באמצעות קולפן, השלב הבא הוא להשתמש בכפית ולהוציא את הבשר של הקיווי ובכך ליצור גומה שבתוכה ניתן להכניס פירות אחרים, כמו למשל רימונים. מדובר במראה יפהפייה ומדליק שיגרוף ממאות מצד האורחים, כל זאת באמצעות שימוש בכפית קפואה אשר מאפשרת לבצע את התהליך בצורה נוחה וקלה.

חיתוך של צורות באמצעות צנטר

בכל חנויות למוצרי הבית והאפייה אפשר למצוא צנטר העשוי מנירוסטה. ניתן להשתמש בצנטר הזה לטובת יצירה של צורות מתוך פירות כמו למשל אננס, כל זאת מתוך מטרה לשדרג את הנראות של המגש באופן קל ופשוט. שימו לב כי לא לכל פרי יכול להתאים לזה אלא רק פירות קשים, כאשר מיד לאחר החיתוך רצוי להכניס את הפירות לתוך המקרר מתוך מטרה לשמור על הטריות ובתאם לכך ליצור מראה יפהפייה אשר ישתלב האחד עם השני.

שילוב של פרחים לקישוט

אחד מהטרנדים הבולטים של עיצוב מגשי פירות כולל שילוב של פרחים חיים לטובת קישוט. שימו לב כי לא כל הפרחים מתאימים אלא רק פרחים שנועדו לאכילה, כל זאת כחלק מיצירה של מראה יפהפייה שגם מתכתב מאוד עם העלייה של הרשתות החברתיות אשר הפכו את הטכניקה של שילוב של פרחים ליוקרתית וכזו שמזוהה מאוד גם עם התחום של מגשי פירות מעוצבים.

לסיכום

דרך יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להצטרף לטרנד שכבש את ישראל וזאת הכנה של מגש פירות מעוצב המשלב טכניקות מעולם ה -DIY. ניתן להיעזר גם במדריכים אינטרנטיים המופיעים בפלטפורמות כמו יוטיוב, כל זאת כחלק מקבלת מידע אשר יכול לסייע לכם להוביל ליצירה של מגש מרשים ומעורר תאבון שאותו הכנתם לגמרי בעצמכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *