2022-04-15 11:43

האם משתלם לעשות כרטיס תן ביס לאנשים פרטיים?

אין ספק כי אפליקציית תן ביס הצליחה לשנות באופן משמעותי את הרגלי האוכל של רבבות ישראלים, לא מעט בזכות היותה אפליקציה חדשנית המאפשרת לבצע הזמנה של אוכל ממגוון עצום של מסעדות – מבלי לצאת מהבית. למעשה, מאז הושקה האפליקציה בשנת 2010 היא הצליחה לסחוף אחריה המוני ישראלים שהחליטו לזנוח את הבישול הביתי ובמקום זאת לבצע הזמנות של טייק אווי ממיטב המסעדות בארץ. אם גם אתם מוצאים את עצמכם לא מעט מזמינים, זה הזמן להבין האם באמת משתלם לעשות כרטיס או שמא להמשיך בתדירות הזמנות המתבצע על פי דרישה ולא על בסיס של תשלום בכרטיס מנוי. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג את היתרונות והחסרונות.

מהם היתרונות של כרטיס תן ביס?

כרטיס תן ביס מאפשר לכם להטעין מראש סכום של כסף ולבצע את ההזמנות בהתאם לסכום אותו הפקדתם מראש. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור תמהיל הזדמנות המותאם למסגרת התקציב שלכם, כאשר בכל שבוע האפליקציה מציגה מסעדות שמציעות מחירים הוגנים ואפילו משתלמים יותר מאשר רכישה בסופר. לרכישה של כרטיס זה יש יתרון גם מבחינת הנוחות: במקום לחפש את כרטיס האשראי ולהזין אותו בכל פעם מחדש, אפשר לשלם בפעם אחת ולנצל את היתרה בהתאם לצרכים שלכם. בעבור עובדים עסוקים שלא רוצים לבזבז את הזמן במטבח בבישולים, הזמנה דרך האפליקציה הזו מהווה פתרון אידיאלי, כמו גם משפחות שרוצות לספק מענה מהיר לילדים, בייחוד בזמנים שבהם הזמן קצוב וצריך להביא להם אוכל בזמן הקצר ביותר.

האם משתלם לעשות כרטיס תן ביס לאנשים פרטיים?

מהם החסרונות של כרטיס תן ביס?

עלויות המזון בישראל עלו באופן משמעותי, ובהתאם לכך גם המחירים של מנות במסעדות. מקומות עבודה מעדיפים לספק את הכרטיס הזה לעובדים בתור הטבה, אולם בעבור אנשים פרטיים צריך לקחת בחשבון כי לא פעם העלות של הזמנה תכופה דרך האפליקציה עלולה להוביל להוצאות כספיות כבדות ולעיתים גם בלתי נשלטות, בשל השפע העצום של המנות, כאשר צריך לקחת בחשבון גם את אלמנט הקלוריות. אם אתם רוצים לשמור על המשקל, הפיתוי לבצע הזמנה של מזון מתועש הוא גבוה יותר בעת הזמנה באפליקציה מאשר בישול עצמי.

לסיכום

אפליקציית תן ביס הצליחה לחולל שינוי עצום בהרגלי האוכל של רבבות ישראלים, ועדות לכך ניתן למצוא בזינוק שנאמד בעשרות אחוזים בהזמנות, בייחוד בזמן תקופת הקורונה. קבלת החלטה האם לבצע רכישה של כרטיס צריכה להתבצע בהתאם למסגרת התקציב שלכם, הרגלי התזונה וכן התפריט, כאשר ניתן ואף רצוי לשלב בין הכרטיס לבין בישול ביתי, כל זאת לטובת יצירה של תמהיל תזונתי מגוון, כל זאת באמצעות שימוש בפלטפורמה מתקדמת כמו תן ביס שהצליחה לכבוש את ישראל, ובקרוב גם את העולם, כפי שמעידים המייסדים שרוצים להמשיך את ההצלחה גם מעבר לים.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

סיורי אוכל בירושלים

נגישות