הנושא של אורח חיים בריא הפך לאחד מהנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות, בייחוד על רקע החשיפה ההולכת וגוברת של הציבור לתכנים איכותיים אשר יכולים לסייע לטובת יצירה של אורח חיים בריא המשלב  אלמנטים כמו למשל ניקוי רעלים וכן תזונה בריאה המבוססת על שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים. אם גם אתם מתעניינים בתחום הזה ורוצים להעשיר את הידע מבלי לצאת מהבית, זה הזמן להכיר את אתר Screenz אשר דרכו תוכלו להיחשף למאות הרצאות של מיטב המומחים בנושא של אכילה רגשית, אורח חיים בריא, תזונה בריאה ועוד. מה תוכלו למצוא באתר? כל הפרטים בכתבה.

Screenz – הבית שלכם להעשרת הידע

בעידן טכנולוגי שבו החשיפה למידע הפכה לנגישה וקלה יותר מאי פעם, אין ספק כי אתר Screenz הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל יצירה של חוויית צפייה מעשירה ומרתקת, מבלי לצאת מהבית ועם שימת דגש על יכולת ללמוד ממיטב המומחים אודות תחום התזונה והבריאות. למעשה, באתר תוכלו למצוא שפע של הרצאות אונליין בנושא בריאות ותזונה אותם מעבירים מיטב המרצים, כאשר מדובר בקורסים מעמיקים עדכניים וכן מעוררי מחשבה שיכולים לסייע לכם לטובת יצירה של אורח חיים בריא, לא רק בעבורכם אלא גם בעבור כל בני המשפחה שיכולים לקחת חלק במסגרת של צפייה משותפת.

מאחר וקשה כיום להבדיל בין איכויות של תכנים שאנחנו צורכים ברשת, ניתן לומר כי באמצעות שפע של תכנים ממוקדים שנבחרו בקפידה על ידי העורכים של האתר, גם אתם תוכלו לנצל את הפלטפורמה הזו לטובת העשרת הידע שיכול לסייע לטובת יצירה של שינוי משמעותי, בתחום של תזונה ושמירה על הבריאות.

 

 

מעל ל-140,000 מנויים – ומה איתכם?

הפלטפורמה של סקרין זה התחילה לתפוס תאוצה ועדות לכך ניתן למצוא עם למעלה ממאה 140,000 מנויים שכבר עכשיו נהנים מגוון רחב של תכנים וקטגוריות תוכן אותם מעבירים מאות טאלנטים מוכשרים בתחומם. כידוע עולם הבריאות והתזונה משתנה באופן משמעותי, מומלץ כבר עכשיו לרכוש מנוי ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו ניתן לנצל את שעות הפנאי לטובת העשרת הידע כמו גם השתתפות בהרצאות. בקטגוריה של בריאות תמצאו מגוון של הרצאות כמו למשל צום לסירוגין אותו מעביר ד"ר אמוץ-זיו אב, ניקוי רעלים יומי עם אמינה קדמי, מבוא לתזונה אכילה רגשית כמו גם תכנים שמכניסים אתכם לפעולה, במסגרת של תרגול יוגה וכן שלל פעילויות גופניות שנועדו לסייע לכם להוביל ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן כמו גם לשמור על כושר, כחלק מקבלת תכנים וצפייה בשיעורים חיים.

חווית צפייה חדשנית

הייחודיות של האתר הזה מגיע לידי ביטוי הן במסגרת של תכנים עדכניים אשר עולים באופן קבוע לאתר והן בשל איכות צפייה המבוססת על HD. בשביל להוביל ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן, מומלץ להצטרף כבר עכשיו למנויים שמצליחים לנצל את האתר לטובת העשרת ידע וכן קבלת כלים בהם ניתן להיעזר לטובת יצירה של שינוי, וכן חשיפה לנושאים חדשניים בעולם הבריאות וה-wellness במסגרת של חווית צפייה חדשנית שיכולה להתבצע משני מכשירים במקביל.

לסיכום

אתר Screenz הוא בדיוק מה שחיפשתם בשביל לקבל את הכלים והידע לטובת שיפור איכות החיים שלכם ושל בני המשפחה, כל זאת במסגרת של צפייה בתכנים מגוונים, כולל תחום הבריאות והתזונה. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להצטרף לשירות, ובכך לנצל את הזמן שלכם בחוכמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *