כמעסיקים, אתם בוודאי יודעים כי חלק בלתי נפרד משמירה על רווחת העובד כולל הזמנה של אוכל. אם עד לפני מספר שנים רוב העובדים הביאו את האוכל מהבית או יצאו להביא טייק אווי, כיום רוב העובדים התרגלו כי המעסיקים הם אלו שמספקים את האוכל, דרך הזמנה מרוכזת. אם גם אתם רוצים להזמין לעובדים שלכם אוכל משובח, להלן הדרכים הכי משתלמות שבהן תוכלו לעשות זאת:

הזמנה דרך בשלן פרטי

אופציה מצוינת להזמנה של אוכל לעובדים יכולה להתבצע באמצעות הזמנה ישירה דרך בשלן חובב. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם גם לסייע לעסקים קטנים להרחיב את הפעילות אבל גם לקבל הצעת מחיר משתלמת מאוד בעבור הזמנה מרוכזת של אוכל לעובדים, במסגרת של ארוחה עסקית. כיום ישנן פלטפורמות אינטרנטיות המאפשרות לבצע הזמנה דרך בשלנים או דרך פנייה בעמוד עסקי ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם או פייסבוק.

הזמנה דרך קייטרינג

חברות קייטריניג רבות מציעות למעסיקים ארוחות עסקיות מגוונות, בהתאמה אישית למספר העובדים ועם שימת דגש על התאמה לצרכים של הארגון, כמו למשל אוכל כשר או אוכל טבעוני. הזמנה של עסקיות לחברות דרך חברת קייטרינג מאפשרת לכם כמעסיקים ליצור הסכם התקשרות ארוך טווח שמאפשר לקבל הצעת מחיר משתלמת, בייחוד אם אתם מתכננים לספק להזמין לעובדים אוכל באופן קבוע.

עסקיות לחברות: הדרכים הכי משתלמות להזמין אוכל לעובדים

הזמנה דרך אפליקציית אוכל

ענף הזמנות האוכל התפתח באופן משמעותי בשנתיים החולפות, לא מעט בעקבות מגפת הקורונה אשר הובילה לזינוק במספר ההזמנות של המגזר העסקי כמו גם הפרטי, כאשר במסגרת ההזמנה דרך אפליקציה ניתנת אפשרות למעסיקים להכניס מראש את סכום הכסף מראש, כך שכל עובד יכול להזמין דרך האפליקציה את האוכל אותו הוא רוצה להזמין במהלך היום.

הזמנה דרך מסעדה

הזמנה דרך מסעדות מהווה הזדמנות מעולה ליצור לעובדים ערך מוסף, וזאת על ידי הזמנה של מנות במסגרת של ארוחות עסקיות. מסעדות רבות בארץ מציעות מגוון מנות במסגרת של ארוחה עסקית לעובדים, כולל שתייה. רצוי לבצע השוואת מחירים לפני שממהרים לבצע את ההזמנה מתוך מטרה למקסם את התקציב וליצור בעבור העובדים חוויה קולינרית מושלמת, כל זאת באמצעות הזמנה דרך מסעדה סמוכה למקום העבודה.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן גם אתם תוכלו להעניק לעובדים שלכם אוכל משובח, במשלוח מהיר עד למשרד. בכך, תעניקו לעובדים שלכם את היכולת לחסוך בעלויות המזון אך גם  ליצור גיבוש של כלל העובדים, כל זאת בזכות היכולת לבצע הזמנה של ארוחה עסקית לכלל העובדים. השוואת מחירים בין האפשרויות השונות וכן יצירה של הסכם ארוך טווח הוא המפתח לכדי יצירה של מענה קולינרי משובח, כחלק מהתאמה לצרכים של העובדים בעידן שבו הזמנות של אוכל הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *