האם אורחי המסעדה שלכם יכולים לגלוש ברשת אלחוטית בחינם? האם רשת זו מאפשרת גלישה איכותית ואמינה? האם אתם נהנים מיכולת גלישה טובה במסגרת תפעול העסק עצמו? אלה שאלות חשובות, שכל בעלי מסעדה צריכים לקחת בחשבון. מדוע? וכיצד פותרים זאת?

אינטרנט חזק ומהיר

בכדי לתת מענה מלא לכל הדרישות במסעדה מבחינת חיבור האינטרנט, זה צריך להיות חיבור חזק ומהיר וגם אמין. בחירת הספק כמובן חשובה מאוד בהקשר זה. בבחירת ספק itc היא למשל אפשרות שכדאי לקחת בחשבון. אצל ספק אינטרנט Itc תמצאו חבילות שונות לבחירתכם, אשר עשויות להתאים לכל סוג של משתמש אינטרנט. החברה מציעה פתרונות שונים גם לעסקים וכאן מסעדות ימצאו מענה גם לנושא הרישות האלחוטי.

מה עושים עם זה?

לכאורה, חיבור אינטרנט איננו דבר מרכזי מבחינת פעילות מסעדות. עם זאת, חיבור האינטרנט מהווה חלק מהתשתיות במסעדה, אשר עשוי להועיל מאוד. הדבר יתבטא בין השאר, ב:

יכולת להציע אינטרנט ללקוחות

יכולת להציע למבקרים במסעדה אינטרנט בחינם. המבקרים במילא יהיו עסוקים בבדיקת הטלפון הסלולארי שלהם, לא מעט. לכן, אם ניתן לספק להם חיבור חינמי וגם איכותי, הם יעריכו זאת. מה גם, שלא מדובר בשרות יוצא דופן. כלומר, אם אתם לא תציעו זאת, חלק מהמתחרים שלכם סביר שמציעים זאת. חיבור כזה, אולי איננו הסיבה העיקרית שבגללה בוחרים או מוותרים על מסעדה. אך זה עשוי להצטרף לשורת נקודות, שהלקוח בוחן לגבי מסעדות שונות.

יכולת לעבוד דרך האינטרנט בעצמכם

כל עסק, גם מסעדות, זקוקים מדי פעם לחיבור אינטרנט. בין אם חיבור קווי או אלחוטי (ומוטב ששניהם יהיו זמינים). חיבור כזה שימושי עבור תקשורת, כגון משלוח אימיילים, ביצוע שיחות וידאו, תגובות לעמוד שלכם ברשת חברתית ועוד. הוא שימושי גם עבור טיפול באתר שלכם אם ישנו. הוא שימושי כמובן גם לצורך הנפוץ של בירור מידע מסוגים שונים. למשל, מה צפי מזג האוויר? האם לפתוח חלונות בהתאם לכך? לפתוח את כיסוי הגשם בחלק הפתוח של המסעדה?

 

 

איסוף לידים

עמוד נחיתה ללקוחות שמשתמשים בחיבור האלחוטי, עשוי להיות מקור להשגת "לידים".

להשתחרר מכבלים

הרישות האלחוטי בפרט, שימושי עבור עובדים שנעים ברחבי המסעדה ובין חלקיה השונים. זה יכול להיות עובד שמשתמש בטאבלט לקבלת הזמנות מאורחים בשולחנות או למשל מנהל שמתחבר דרך הסמארטפון שלו לצורך כלשהו. החיבור האלחוטי כמובן לא בא במקום חיבור קווי, אשר יידרש עבור מחשבים רגילים במסעדה. החיבור האלחוטי מבוסס עליו והוא מעין הרחבה שלו. כך שחיבור קווי איכותי, דרוש לכם בכל מקרה.

לאתר ספק איכותי

איתור ובחירת ספקים הוא נושא מורכב בפני עצמו, אבל שווה את ההשקעה. לבסוף, תוכלו לבחור בשילוב החבילות והמחירים שמתאים לכם ביותר. יהיה חשוב להבטיח, שהביצועים שמתקבלים בפועל הם אכן מה שאתם מצפים. לשם כך, יש לפחות שני אמצעים פשוטים. האחד – הסכם רמת שרות (SLA) מול הספק, בו הוא מתחייב לרמת ביצועים מוגדרת היטב. השני, בדיקת הביצועים בפועל על ידיכם.

שרות לדוגמה

חברת ITC שהזכרנו, מציעה בין השאר שרות בשם “פרימיום Wi-Fi לעסקים”. במסגרת שרות זה, החברה תסייע  לכם להקים רשת אלחוטית שהיא גם מהירה, גם בטוחה לשימוש וגם איכותית מכל הבחינות החשובות האחרות. ספק אינטרנט Itc מספקת ליווי צמוד לאורך כל הדרך מבחינה זו, כולל שלב תכנון התשתיות האלחוטיות עבורכם, דרך ההתקנה ועד השימוש המלא ברשת הווייפיי.

לסיכום

בעלי מסעדות יעשו בחוכמה, אם יבדקו אגם את נושא חיבור האינטרנט שלהם, בכדי להבטיח שהוא עונה על כל הדרישות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *